Odličan nastup limača na turniru u Buzinu

Odličan nastup limača na turniru u Buzinu

Protekle nedjelje Planet Nogomet bio je organizator vrlo jakog turnira u Buzinu na kojem su nastupili i naši limači. U konkurenciji od 10 ekipa osvojeno je odlično 2. mjesto. U grupnoj fazi natjecanja ostvaren je remi protiv Jaruna (1:1), poraz od Gorice I (1:3) i pobjeda nad Malim Zagrebašima (8:0). U osmini finala bili smo bolji od domaćina Mladosti (4:2), u četvrtfinalu protiv Gorice II nakon regularnog dijela koji je završio 0:0 ostvaren je prolaz na penale (3:2), u polufinalu nakon 1:1 ponovno pobjeda (3:2) na penale protiv Zagreba te je u finalu uslijedio poraz od osvajača turnira Gorice I (0:3).

U Dream Team turnira izabrani su naši Lorena Tomašić i Jakov Hadžić.

Na turniru su nastupili: Luka Prgomet, Luka Đuran, Filip Vrpoljac, Gabriel Šarić, Tin Sermek, Vanja Uroda, Ante Gelo, Lorena Tomašić, Borna Novosel-Krot, Adam Šimunković, Luka Vuk, Jakov Hadžić i Luka Dizdar.
TRENER: Luka Hadžić
POMOĆNI TRENER: Ivan Jeleković

Odličan nastup limača na turniru u Buzinu