NK PRIGORJE MARKUŠEVEC

NK PRIGORJE MARKUŠEVEC

počinje za

-- : --

ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
NK Prigorje (M)

Savica

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21

26.09.2020. 16:00

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21
NK Sava
29.08.2020. 17:00
0 : 1
NK Nur
NK Polet (SK)
29.08.2020. 17:00
1 : 0
NK Sloga
NK Šparta
29.08.2020. 17:00
1 : 1
NK Studentski Grad
NK Mladost - Buzin
30.08.2020. 10:00
4 : 0
NK Hrvatski Leskovac
NK Prigorje (Ž)
30.08.2020. 17:00
0 : 1
NK Blato
NK Concordia
30.08.2020. 17:00
0 : 2
NK Zelengaj 1948
NK Sesvetski Kraljevec
30.08.2020. 17:00
1 : 1
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
NK Prigorje (M)
30.08.2020. 17:00
1 : 2
NK Prečko
NK Prečko
05.09.2020. 17:00
1 : 2
NK Concordia
NK Zelengaj 1948
05.09.2020. 17:00
3 : 0
NK Mladost - Buzin
NK Blato
05.09.2020. 17:00
3 : 0
NK Šparta
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
05.09.2020. 17:00
0 : 2
NK Sava
NK Brezovica
05.09.2020. 17:00
2 : 1
NK Sesvetski Kraljevec
NK Sloga
06.09.2020. 17:00
5 : 1
NK Prigorje (Ž)
NK Studentski Grad
06.09.2020. 17:00
2 : 3
NK Prigorje (M)
NK Nur
06.09.2020. 17:00
1 : 3
NK Polet (SK)
NK Mladost - Buzin
09.09.2020. 17:00
4 : 2
NK Prečko
NK Polet (SK)
09.09.2020. 17:00
4 : 0
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
NK Prigorje (M)
09.09.2020. 17:00
2 : 1
NK Blato
NK Hrvatski Leskovac
09.09.2020. 17:00
5 : 1
NK Zelengaj 1948
NK Sava
09.09.2020. 17:00
2 : 3
NK Brezovica
NK Šparta
09.09.2020. 17:00
1 : 2
NK Sloga
NK Concordia
09.09.2020. 17:00
2 : 0
NK Studentski Grad
NK Prigorje (Ž)
09.09.2020. 17:00
3 : 2
NK Nur
NK Brezovica
12.09.2020. 16:30
0 : 4
NK Polet (SK)
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
12.09.2020. 16:30
5 : 0
NK Prigorje (Ž)
NK Blato
12.09.2020. 16:30
2 : 0
NK Concordia
NK Prečko
12.09.2020. 17:15
3 : 1
NK Hrvatski Leskovac
NK Sloga
13.09.2020. 16:30
2 : 0
NK Prigorje (M)
NK Sesvetski Kraljevec
13.09.2020. 16:30
5 : 0
NK Sava
NK Studentski Grad
13.09.2020. 16:30
1 : 2
NK Mladost - Buzin
NK Nur
13.09.2020. 16:30
2 : 0
NK Šparta
NK Zelengaj 1948
19.09.2020. 16:30
1 : 3
NK Prečko
NK Šparta
19.09.2020. 16:30
0 : 1
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
NK Polet (SK)
19.09.2020. 16:30
2 : 2
NK Sesvetski Kraljevec
NK Mladost - Buzin
20.09.2020. 10:00
0 : 1
NK Blato
NK Prigorje (Ž)
20.09.2020. 16:30
1 : 3
NK Brezovica
NK Prigorje (M)
20.09.2020. 16:30
3 : 2
NK Nur
NK Hrvatski Leskovac
20.09.2020. 16:30
3 : 2
NK Studentski Grad
NK Concordia
20.09.2020. 16:30
2 : 2
NK Sloga
NK Sava
26.09.2020. 16:00
-- : --
NK Polet (SK)
NK Blato
26.09.2020. 16:00
-- : --
NK Hrvatski Leskovac
NK Brezovica
26.09.2020. 16:00
-- : --
NK Šparta
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
26.09.2020. 16:00
-- : --
NK Prigorje (M)
NK Sloga
27.09.2020. 16:00
-- : --
NK Mladost - Buzin
NK Studentski Grad
27.09.2020. 16:00
-- : --
NK Zelengaj 1948
NK Nur
27.09.2020. 16:00
-- : --
NK Concordia
NK Sesvetski Kraljevec
27.09.2020. 16:00
-- : --
NK Prigorje (Ž)
NK Zelengaj 1948
03.10.2020. 15:30
-- : --
NK Blato
NK Šparta
03.10.2020. 15:30
-- : --
NK Sesvetski Kraljevec
NK Mladost - Buzin
04.10.2020. 10:00
-- : --
NK Nur
NK Prigorje (Ž)
04.10.2020. 15:30
-- : --
NK Sava
NK Prečko
04.10.2020. 15:30
-- : --
NK Studentski Grad
NK Hrvatski Leskovac
04.10.2020. 15:30
-- : --
NK Sloga
NK Concordia
04.10.2020. 15:30
-- : --
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
NK Prigorje (M)
04.10.2020. 15:30
-- : --
NK Brezovica
NK Polet (SK)
10.10.2020. 15:00
-- : --
NK Prigorje (Ž)
NK Brezovica
10.10.2020. 15:00
-- : --
NK Concordia
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
10.10.2020. 15:00
-- : --
NK Mladost - Buzin
NK Sava
10.10.2020. 15:00
-- : --
NK Šparta
NK Blato
10.10.2020. 15:00
-- : --
NK Prečko
NK Sesvetski Kraljevec
11.10.2020. 15:00
-- : --
NK Prigorje (M)
NK Nur
11.10.2020. 15:00
-- : --
NK Hrvatski Leskovac
NK Sloga
11.10.2020. 15:00
-- : --
NK Zelengaj 1948
NK Zelengaj 1948
17.10.2020. 15:00
-- : --
NK Nur
NK Šparta
17.10.2020. 15:00
-- : --
NK Polet (SK)
NK Mladost - Buzin
18.10.2020. 10:00
-- : --
NK Brezovica
NK Concordia
18.10.2020. 15:00
-- : --
NK Sesvetski Kraljevec
NK Prigorje (M)
18.10.2020. 15:00
-- : --
NK Sava
NK Hrvatski Leskovac
18.10.2020. 15:00
-- : --
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
NK Studentski Grad
18.10.2020. 15:00
-- : --
NK Blato
NK Prečko
18.10.2020. 15:00
-- : --
NK Sloga
NK Polet (SK)
24.10.2020. 15:00
-- : --
NK Prigorje (M)
NK Sava
24.10.2020. 15:00
-- : --
NK Concordia
NK Sloga
24.10.2020. 15:00
-- : --
NK Studentski Grad
NK Brezovica
24.10.2020. 15:00
-- : --
NK Hrvatski Leskovac
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
24.10.2020. 15:00
-- : --
NK Zelengaj 1948
NK Nur
25.10.2020. 14:00
-- : --
NK Prečko
NK Prigorje (Ž)
25.10.2020. 14:00
-- : --
NK Šparta
NK Sesvetski Kraljevec
25.10.2020. 14:00
-- : --
NK Mladost - Buzin
NK Concordia
31.10.2020. 14:00
-- : --
NK Polet (SK)
NK Hrvatski Leskovac
31.10.2020. 14:00
-- : --
NK Sesvetski Kraljevec
NK Blato
31.10.2020. 14:00
-- : --
NK Sloga
NK Prigorje (M)
31.10.2020. 14:00
-- : --
NK Prigorje (Ž)
NK Mladost - Buzin
31.10.2020. 14:00
-- : --
NK Sava
NK Studentski Grad
31.10.2020. 14:00
-- : --
NK Nur
NK Prečko
31.10.2020. 14:00
-- : --
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
NK Zelengaj 1948
31.10.2020. 14:00
-- : --
NK Brezovica
NK Brezovica
07.11.2020. 14:00
-- : --
NK Prečko
NK Sava
07.11.2020. 14:00
-- : --
NK Hrvatski Leskovac
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
07.11.2020. 14:00
-- : --
NK Studentski Grad
NK Polet (SK)
07.11.2020. 14:00
-- : --
NK Mladost - Buzin
NK Šparta
07.11.2020. 14:00
-- : --
NK Prigorje (M)
NK Prigorje (Ž)
08.11.2020. 14:00
-- : --
NK Concordia
NK Nur
08.11.2020. 14:00
-- : --
NK Blato
NK Sesvetski Kraljevec
08.11.2020. 14:00
-- : --
NK Zelengaj 1948
NK Blato
14.11.2020. 13:30
-- : --
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
NK Zelengaj 1948
14.11.2020. 13:30
-- : --
NK Sava
NK Mladost - Buzin
15.11.2020. 10:00
-- : --
NK Prigorje (Ž)
NK Sloga
15.11.2020. 13:30
-- : --
NK Nur
NK Studentski Grad
15.11.2020. 13:30
-- : --
NK Brezovica
NK Concordia
15.11.2020. 13:30
-- : --
NK Šparta
NK Prečko
15.11.2020. 13:30
-- : --
NK Sesvetski Kraljevec
NK Hrvatski Leskovac
15.11.2020. 13:30
-- : --
NK Polet (SK)
NK Šparta
21.11.2020. 13:30
-- : --
NK Mladost - Buzin
NK Brezovica
21.11.2020. 13:30
-- : --
NK Blato
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
21.11.2020. 13:30
-- : --
NK Sloga
NK Sava
21.11.2020. 13:30
-- : --
NK Prečko
NK Polet (SK)
21.11.2020. 13:30
-- : --
NK Zelengaj 1948
NK Prigorje (M)
22.11.2020. 13:30
-- : --
NK Concordia
NK Prigorje (Ž)
22.11.2020. 13:30
-- : --
NK Hrvatski Leskovac
NK Sesvetski Kraljevec
22.11.2020. 13:30
-- : --
NK Studentski Grad
NK Blato
28.11.2020. 13:30
-- : --
NK Sesvetski Kraljevec
NK Zelengaj 1948
28.11.2020. 13:30
-- : --
NK Prigorje (Ž)
NK Mladost - Buzin
29.11.2020. 10:00
-- : --
NK Prigorje (M)
NK Hrvatski Leskovac
29.11.2020. 13:30
-- : --
NK Šparta
NK Nur
29.11.2020. 13:30
-- : --
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
NK Prečko
29.11.2020. 13:30
-- : --
NK Polet (SK)
NK Studentski Grad
29.11.2020. 13:30
-- : --
NK Sava
NK Sloga
29.11.2020. 13:30
-- : --
NK Brezovica
NK Sava
05.12.2020. 13:00
-- : --
NK Blato
NK Brezovica
05.12.2020. 13:00
-- : --
NK Nur
NK Šparta
05.12.2020. 13:00
-- : --
NK Zelengaj 1948
NK Polet (SK)
05.12.2020. 13:00
-- : --
NK Studentski Grad
NK Concordia
06.12.2020. 13:00
-- : --
NK Mladost - Buzin
NK Prigorje (Ž)
06.12.2020. 13:00
-- : --
NK Prečko
NK Sesvetski Kraljevec
06.12.2020. 13:00
-- : --
NK Sloga
NK Prigorje (M)
06.12.2020. 13:00
-- : --
NK Hrvatski Leskovac
NK Studentski Grad
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (Ž)
NK Sloga
--.--.----
-- : --
NK Sava
NK Prečko
--.--.----
-- : --
NK Šparta
NK Blato
--.--.----
-- : --
NK Polet (SK)
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
--.--.----
-- : --
NK Brezovica
NK Hrvatski Leskovac
--.--.----
-- : --
NK Concordia
NK Zelengaj 1948
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (M)
NK Nur
--.--.----
-- : --
NK Sesvetski Kraljevec
NK Blato
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (Ž)
NK Nur
--.--.----
-- : --
NK Sava
NK Studentski Grad
--.--.----
-- : --
NK Šparta
NK Sloga
--.--.----
-- : --
NK Polet (SK)
NK Hrvatski Leskovac
--.--.----
-- : --
NK Mladost - Buzin
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
--.--.----
-- : --
NK Sesvetski Kraljevec
NK Prečko
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (M)
NK Zelengaj 1948
--.--.----
-- : --
NK Concordia
NK Prigorje (Ž)
--.--.----
-- : --
NK Sloga
NK Mladost - Buzin
--.--.----
-- : --
NK Zelengaj 1948
NK Šparta
--.--.----
-- : --
NK Blato
NK Prigorje (M)
--.--.----
-- : --
NK Studentski Grad
NK Polet (SK)
--.--.----
-- : --
NK Nur
NK Sava
--.--.----
-- : --
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
NK Sesvetski Kraljevec
--.--.----
-- : --
NK Brezovica
NK Concordia
--.--.----
-- : --
NK Prečko
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
--.--.----
-- : --
NK Polet (SK)
NK Brezovica
--.--.----
-- : --
NK Sava
NK Prečko
--.--.----
-- : --
NK Mladost - Buzin
NK Zelengaj 1948
--.--.----
-- : --
NK Hrvatski Leskovac
NK Nur
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (Ž)
NK Sloga
--.--.----
-- : --
NK Šparta
NK Blato
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (M)
NK Studentski Grad
--.--.----
-- : --
NK Concordia
NK Prigorje (Ž)
--.--.----
-- : --
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
NK Hrvatski Leskovac
--.--.----
-- : --
NK Prečko
NK Sava
--.--.----
-- : --
NK Sesvetski Kraljevec
NK Prigorje (M)
--.--.----
-- : --
NK Sloga
NK Concordia
--.--.----
-- : --
NK Blato
NK Mladost - Buzin
--.--.----
-- : --
NK Studentski Grad
NK Šparta
--.--.----
-- : --
NK Nur
NK Polet (SK)
--.--.----
-- : --
NK Brezovica
NK Nur
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (M)
NK Brezovica
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (Ž)
NK Prečko
--.--.----
-- : --
NK Zelengaj 1948
NK Blato
--.--.----
-- : --
NK Mladost - Buzin
NK Studentski Grad
--.--.----
-- : --
NK Hrvatski Leskovac
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
--.--.----
-- : --
NK Šparta
NK Sloga
--.--.----
-- : --
NK Concordia
NK Sesvetski Kraljevec
--.--.----
-- : --
NK Polet (SK)
NK Šparta
--.--.----
-- : --
NK Brezovica
NK Prigorje (M)
--.--.----
-- : --
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
NK Zelengaj 1948
--.--.----
-- : --
NK Studentski Grad
NK Concordia
--.--.----
-- : --
NK Nur
NK Hrvatski Leskovac
--.--.----
-- : --
NK Blato
NK Polet (SK)
--.--.----
-- : --
NK Sava
NK Mladost - Buzin
--.--.----
-- : --
NK Sloga
NK Prigorje (Ž)
--.--.----
-- : --
NK Sesvetski Kraljevec
NK Blato
--.--.----
-- : --
NK Zelengaj 1948
NK Sloga
--.--.----
-- : --
NK Hrvatski Leskovac
NK Sesvetski Kraljevec
--.--.----
-- : --
NK Šparta
NK Studentski Grad
--.--.----
-- : --
NK Prečko
NK Nur
--.--.----
-- : --
NK Mladost - Buzin
NK Brezovica
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (M)
NK Sava
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (Ž)
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
--.--.----
-- : --
NK Concordia
NK Mladost - Buzin
--.--.----
-- : --
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
NK Concordia
--.--.----
-- : --
NK Brezovica
NK Prigorje (Ž)
--.--.----
-- : --
NK Polet (SK)
NK Zelengaj 1948
--.--.----
-- : --
NK Sloga
NK Hrvatski Leskovac
--.--.----
-- : --
NK Nur
NK Prigorje (M)
--.--.----
-- : --
NK Sesvetski Kraljevec
NK Prečko
--.--.----
-- : --
NK Blato
NK Šparta
--.--.----
-- : --
NK Sava
NK Sesvetski Kraljevec
--.--.----
-- : --
NK Concordia
NK Sava
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (M)
NK Blato
--.--.----
-- : --
NK Studentski Grad
NK Sloga
--.--.----
-- : --
NK Prečko
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
--.--.----
-- : --
NK Hrvatski Leskovac
NK Nur
--.--.----
-- : --
NK Zelengaj 1948
NK Polet (SK)
--.--.----
-- : --
NK Šparta
NK Brezovica
--.--.----
-- : --
NK Mladost - Buzin
NK Prečko
--.--.----
-- : --
NK Nur
NK Prigorje (M)
--.--.----
-- : --
NK Polet (SK)
NK Zelengaj 1948
--.--.----
-- : --
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
NK Studentski Grad
--.--.----
-- : --
NK Sloga
NK Mladost - Buzin
--.--.----
-- : --
NK Sesvetski Kraljevec
NK Concordia
--.--.----
-- : --
NK Sava
NK Šparta
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (Ž)
NK Hrvatski Leskovac
--.--.----
-- : --
NK Brezovica
NK Brezovica
--.--.----
-- : --
NK Zelengaj 1948
NK Sesvetski Kraljevec
--.--.----
-- : --
NK Hrvatski Leskovac
NK Sava
--.--.----
-- : --
NK Mladost - Buzin
NK Prigorje (Ž)
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (M)
NK Sloga
--.--.----
-- : --
NK Blato
NK Polet (SK)
--.--.----
-- : --
NK Concordia
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
--.--.----
-- : --
NK Prečko
NK Nur
--.--.----
-- : --
NK Studentski Grad
NK Hrvatski Leskovac
--.--.----
-- : --
NK Sava
NK Blato
--.--.----
-- : --
NK Nur
NK Zelengaj 1948
--.--.----
-- : --
NK Sesvetski Kraljevec
NK Prečko
--.--.----
-- : --
NK Brezovica
NK Studentski Grad
--.--.----
-- : --
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
NK Prigorje (M)
--.--.----
-- : --
NK Šparta
NK Concordia
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (Ž)
NK Mladost - Buzin
--.--.----
-- : --
NK Polet (SK)
NK Šparta
--.--.----
-- : --
NK Concordia
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
--.--.----
-- : --
NK Blato
NK Brezovica
--.--.----
-- : --
NK Studentski Grad
NK Polet (SK)
--.--.----
-- : --
NK Hrvatski Leskovac
NK Nur
--.--.----
-- : --
NK Sloga
NK Sesvetski Kraljevec
--.--.----
-- : --
NK Prečko
NK Prigorje (Ž)
--.--.----
-- : --
NK Mladost - Buzin
NK Sava
--.--.----
-- : --
NK Zelengaj 1948
NK Prečko
--.--.----
-- : --
NK Sava
NK Zelengaj 1948
--.--.----
-- : --
NK Polet (SK)
NK Studentski Grad
--.--.----
-- : --
NK Sesvetski Kraljevec
NK Mladost - Buzin
--.--.----
-- : --
NK Šparta
NK Concordia
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (M)
NK Sloga
--.--.----
-- : --
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
NK Hrvatski Leskovac
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (Ž)
NK Blato
--.--.----
-- : --
NK Brezovica
NK Brezovica
--.--.----
-- : --
NK Sloga
NK Polet (SK)
--.--.----
-- : --
NK Prečko
NK Prigorje (M)
--.--.----
-- : --
NK Mladost - Buzin
NK Sesvetski Kraljevec
--.--.----
-- : --
NK Blato
NK Prigorje (Ž)
--.--.----
-- : --
NK Zelengaj 1948
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
--.--.----
-- : --
NK Nur
NK Sava
--.--.----
-- : --
NK Studentski Grad
NK Šparta
--.--.----
-- : --
NK Hrvatski Leskovac
NK Hrvatski Leskovac
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (M)
NK Blato
--.--.----
-- : --
NK Sava
NK Zelengaj 1948
--.--.----
-- : --
NK Šparta
NK Mladost - Buzin
--.--.----
-- : --
NK Concordia
NK Sloga
--.--.----
-- : --
NK Sesvetski Kraljevec
NK Prečko
--.--.----
-- : --
NK Prigorje (Ž)
NK Nur
--.--.----
-- : --
NK Brezovica
NK Studentski Grad
--.--.----
-- : --
NK Polet (SK)
NK Prigorje (M)
--.--.----
-- : --
NK Zelengaj 1948
NK Prigorje (Ž)
--.--.----
-- : --
NK Studentski Grad
NK Polet (SK)
--.--.----
-- : --
NK Blato
NK Sesvetski Kraljevec
--.--.----
-- : --
NK Nur
NK Sava
--.--.----
-- : --
NK Sloga
NK Šparta
--.--.----
-- : --
NK Prečko
NK Concordia
--.--.----
-- : --
NK Hrvatski Leskovac
NK Brezovica
--.--.----
-- : --
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. NK Polet (SK) 5 11 13
2. NK Blato 5 6 12
3. NK Sloga 5 6 10
4. NK Mladost - Buzin 5 3 9
5. NK Prečko 5 2 9
7. NK Prigorje (M) 5 0 9
6. NK Brezovica 4 0 9
8. ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ 5 0 7
9. NK Concordia 5 -1 7
12. NK Zelengaj 1948 4 -1 6
10. NK Hrvatski Leskovac 4 -1 6
11. NK Nur 5 -1 6
13. NK Sesvetski Kraljevec 4 4 5
14. NK Sava 4 -5 3
15. NK Prigorje (Ž) 5 -11 3
16. NK Studentski Grad 5 -5 1
17. NK Šparta 5 -7 1
# Ime kluba U +/- B
1. NK Nur 3 12 9
5. NK Kašina 2 1 3
6. NK HAŠK 1903 2 -1 3
7. NK Odra 2 -1 3
8. NK Šparta 3 -2 3
4. NK Concordia 0 0 0
5. NK Devetka 0 0 0
6. NK Ivanja Reka 0 0 0
7. NK Prigorje (M) 0 0 0
8. NK Studentski Grad 0 0 0
11. NK Polet (SK) 2 -5 0
# Ime kluba U +/- B
1. NK Trnje 3 13 7
2. NK Dubrava Tim Kabel 3 7 7
3. NK HAŠK 1903 2 11 6
4. NK Hrvatski dragovoljac 3 11 6
5. NK Devetka 2 8 6
6. NK Kašina 3 -4 6
6. Nogometni klub Coerver® Hrvatska 0 0 0
7. NK Concordia 0 0 0
8. NK Prigorje (M) 0 0 0
9. NK Studentski Grad 0 0 0
10. NK Lučko 3 -10 0
12. NK Ivanja Reka 2 -13 0
# Ime kluba U +/- B
1. NK Prigorje (M) 3 30 9
2. NK ŠN Maksimir 3 19 9
3. NK Zelengaj 1948 3 12 6
4. NK Most 3 5 6
5. NK Jarun 3 2 6
7. NK Ravnice 2 1 3
9. NK Concordia 3 -13 3
7. NK Kašina 0 0 0
8. NK Sloga 0 0 0
9. NK Trnovčica 0 0 0
11. NK Šparta 2 -15 0
12. NK Sava 3 -26 0
# Ime kluba U +/- B
1. NK Prigorje (M) 3 17 9
2. NK Concordia 3 8 9
3. NK Jarun 3 7 9
4. NK Most 3 11 6
5. NK Kašina 3 4 6
7. NK Ravnice 2 8 3
8. NK Šparta 3 0 3
7. NK Sloga 0 0 0
8. NK Trnovčica 0 0 0
9. NK ŠN Maksimir 3 -3 0
11. NK Zelengaj 1948 3 -19 0
12. NK Sava 3 -21 0
# Ime kluba U +/- B
1. NK Lučko 3 20 9
2. NK Mladost - Buzin 3 7 9
3. NK Dubrava Tim Kabel 3 10 7
4. NK Hrvatski dragovoljac 3 0 4
5. NK Maksimir 3 1 3
7. NK Prigorje (Ž) 3 -6 3
9. NK Studentski Grad 3 -7 1
5. NK Prigorje (M) 0 0 0
6. NK Sesvetski Kraljevec 0 0 0
10. NK Devetka 3 -25 0
# Ime kluba U +/- B
1. NK Devetka 4 19 12
2. NK Prigorje (M) 4 18 12
3. NK Mladost - Buzin 3 16 9
4. NK Jarun 4 3 9
5. NK ŠN Maksimir 3 14 6
6. ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ 3 8 6
8. NK Sesvetski Kraljevec 3 -6 3
9. NK Prečko 4 -7 3
10. NK Utrina 2 -1 1
11. NK Maksimir 3 -7 1
7. NK Studentski Grad 0 0 0
12. NK Most 3 -10 0
13. NK Ravnice 2 -13 0
14. NK Brezovica 4 -31 0
# Ime kluba U +/- B
1. NK Jarun 4 28 12
2. ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ 3 21 9
3. NK Sesvetski Kraljevec 3 20 9
4. NK ŠN Maksimir 3 12 7
6. NK Brezovica 4 -1 7
7. NK Maksimir 3 10 4
8. NK Ravnice 2 2 4
9. NK Prigorje (M) 4 4 3
10. NK Utrina 2 -2 1
11. NK Mladost - Buzin 3 -4 1
12. NK Devetka 4 -15 1
7. NK Studentski Grad 0 0 0
13. NK Most 3 -27 0
14. NK Prečko 4 -56 0
# Ime kluba U +/- B
1. NK Devetka 4 7 10
2. NK Prigorje (M) 4 13 9
3. NK Mladost - Buzin 3 5 9
4. NK ŠN Maksimir 3 11 6
5. NK Prečko 4 8 6
6. NK Jarun 4 3 6
7. NK Brezovica 4 -3 6
8. NK Most 3 -3 6
10. ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ 3 -7 3
11. NK Maksimir 3 -14 3
12. NK Sesvetski Kraljevec 3 -2 1
9. NK Studentski Grad 0 0 0
13. NK Ravnice 2 -4 0
14. NK Utrina 2 -8 0
# Ime kluba U +/- B
1. NK Brezovica 4 22 12
2. NK Sesvetski Kraljevec 3 16 9
3. NK Jarun 3 10 7
4. NK Maksimir 3 9 7
6. NK ŠN Maksimir 3 9 6
7. NK Devetka 4 2 6
8. NK Prečko 3 1 6
9. ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ 3 -3 3
7. NK Mladost - Buzin 0 0 0
8. NK Ravnice 0 0 0
9. NK Studentski Grad 0 0 0
10. NK Utrina 0 0 0
13. NK Most 3 -21 0
14. NK Prigorje (M) 4 -23 0

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA