LIMAČI B1 OSVOJILI TURNIR U IVANIĆU!

LIMAČI B1 OSVOJILI TURNIR U IVANIĆU!


Ekipa trenera Mislava Blaića nastavlja nizati odlične rezultate. Ovog vikenda nastupali su na turniru u Ivanić Gradu, u skupini su ostvarili pobjede protiv NK Matija Gubec (3:0) i NK Amater Sl. Brod (5:0) te neriješen rezultat (1:1) protiv domaćina Naftaš Ivanića. U četvrtfinalu je bio težak okršaj protiv Radnika iz Križevaca zbog rezultatskog zaostatka od 3:0 i 4:1 no ekipa je pokazala karakter i uspjela doći do 4:4 te preko penala na kraju i ostvariti prolaz u polufinale gdje ih je čekala Segesta iz Siska. U golijadi su se bolje snašli naši dečki i pobjedom od 5:4 plasirali se u finale i uvjerljivom pobjedom od 4:0 protiv domaćina Naftaš Ivanića osvojili prvi trofej u 2023. godini. Osim ekipne, osvojene su i dvije pojedinačne nagrade. Za najboljeg igrača proglašen je Niko Šturlić, a za golmana Juraj Miklec!
Čestitke ekipi i treneru na još jednom osvojenom turniru!