Odigrano

4 : 0

Nogometni klub Nur
Nogometni klub Prigorje Markuševec

Borovje

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 21/22

28.05.2022. 17:30

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 21/22
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
28.08.2021. 17:30
0 : 0
Nogometni klub Prigorje Markuševec
Nogometni klub Nur
28.08.2021. 17:30
3 : 1
Nogometni klub Concordia
Nogometni klub Sava Zagreb
28.08.2021. 17:30
2 : 1
Nogometni klub Studentski grad
Nogometni klub Mladost - Buzin
29.08.2021. 10:00
6 : 1
Nogometni klub Šparta Zagreb
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
29.08.2021. 17:30
4 : 2
Nogometni klub Zelengaj 1948
Nogometni klub Kašina
29.08.2021. 17:30
1 : 0
Nogometni klub Ivanja Reka
Nogometni klub Devetka
29.08.2021. 17:30
1 : 1
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
Nogometni klub Zelengaj 1948
04.09.2021. 17:30
2 : 0
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Ivanja Reka
04.09.2021. 17:30
4 : 1
Nogometni klub Sava Zagreb
Nogometni klub Prigorje Markuševec
04.09.2021. 17:30
2 : 0
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
04.09.2021. 17:30
6 : 0
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
Nogometni klub Sloga Zagreb
05.09.2021. 17:30
0 : 2
Nogometni klub Nur
Nogometni klub Studentski grad
05.09.2021. 17:30
3 : 4
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
Nogometni klub Concordia
05.09.2021. 17:30
3 : 0
Nogometni klub Kašina
Nogometni klub Mladost - Buzin
08.09.2021. 17:00
1 : 2
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
Nogometni klub Sava Zagreb
08.09.2021. 17:00
2 : 2
Nogometni klub Concordia
Nogometni klub Kašina
08.09.2021. 17:00
7 : 2
Nogometni klub Sloga Zagreb
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
08.09.2021. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Ivanja Reka
Nogometni klub Šparta Zagreb
08.09.2021. 17:00
1 : 4
Nogometni klub Zelengaj 1948
Nogometni klub Devetka
08.09.2021. 17:00
1 : 0
Nogometni klub Studentski grad
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
08.09.2021. 17:00
1 : 0
Nogometni klub Prigorje Markuševec
Nogometni klub Nur
11.09.2021. 17:00
3 : 0
Nogometni klub Kašina
Nogometni klub Ivanja Reka
11.09.2021. 17:00
0 : 2
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Prigorje Markuševec
11.09.2021. 17:00
0 : 1
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
11.09.2021. 17:00
4 : 2
Nogometni klub Šparta Zagreb
Nogometni klub Concordia
12.09.2021. 17:00
1 : 4
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
Nogometni klub Studentski grad
12.09.2021. 17:00
4 : 0
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
Nogometni klub Sloga Zagreb
12.09.2021. 17:00
2 : 2
Nogometni klub Sava Zagreb
Nogometni klub Zelengaj 1948
18.09.2021. 16:30
1 : 0
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
18.09.2021. 16:30
9 : 1
Nogometni klub Sloga Zagreb
Nogometni klub Šparta Zagreb
18.09.2021. 16:30
2 : 3
Nogometni klub Prigorje Markuševec
Nogometni klub Mladost - Buzin
19.09.2021. 10:00
2 : 2
Nogometni klub Studentski grad
Nogometni klub Sava Zagreb
19.09.2021. 16:30
2 : 0
Nogometni klub Nur
Nogometni klub Devetka
19.09.2021. 16:30
2 : 0
Nogometni klub Concordia
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
19.09.2021. 16:30
2 : 0
Nogometni klub Ivanja Reka
Nogometni klub Nur
25.09.2021. 16:30
1 : 0
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
Nogometni klub Prigorje Markuševec
25.09.2021. 16:30
2 : 1
Nogometni klub Zelengaj 1948
Nogometni klub Ivanja Reka
25.09.2021. 16:30
0 : 0
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Studentski grad
26.09.2021. 16:30
2 : 1
Nogometni klub Šparta Zagreb
Nogometni klub Concordia
26.09.2021. 16:30
5 : 2
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
Nogometni klub Sloga Zagreb
26.09.2021. 16:30
0 : 5
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Kašina
13.10.2021. 16:00
2 : 1
Nogometni klub Sava Zagreb
Nogometni klub Šparta Zagreb
02.10.2021. 16:00
2 : 0
Nogometni klub Ivanja Reka
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
02.10.2021. 16:00
3 : 1
Nogometni klub Kašina
Nogometni klub Zelengaj 1948
02.10.2021. 16:00
2 : 1
Nogometni klub Studentski grad
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
02.10.2021. 16:00
1 : 0
Nogometni klub Prigorje Markuševec
Nogometni klub Mladost - Buzin
03.10.2021. 10:00
1 : 1
Nogometni klub Concordia
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
03.10.2021. 16:00
1 : 2
Nogometni klub Sloga Zagreb
Nogometni klub Devetka
03.10.2021. 16:00
1 : 0
Nogometni klub Nur
Nogometni klub Sava Zagreb
09.10.2021. 16:00
1 : 3
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
Nogometni klub Ivanja Reka
09.10.2021. 16:00
1 : 1
Nogometni klub Zelengaj 1948
Nogometni klub Sloga Zagreb
10.10.2021. 16:00
4 : 0
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Kašina
10.10.2021. 16:00
1 : 1
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Concordia
10.10.2021. 16:00
0 : 1
Nogometni klub Šparta Zagreb
Nogometni klub Nur
10.10.2021. 16:00
3 : 0
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
Nogometni klub Studentski grad
10.10.2021. 16:00
1 : 1
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
Nogometni klub Šparta Zagreb
16.10.2021. 15:30
0 : 1
Nogometni klub Sloga Zagreb
Nogometni klub Zelengaj 1948
16.10.2021. 15:30
1 : 1
Nogometni klub Concordia
Nogometni klub Prigorje Markuševec
16.10.2021. 15:30
1 : 1
Nogometni klub Studentski grad
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
16.10.2021. 15:30
4 : 0
Nogometni klub Ivanja Reka
Nogometni klub Mladost - Buzin
17.10.2021. 10:00
2 : 1
Nogometni klub Nur
Nogometni klub Devetka
17.10.2021. 15:30
3 : 0
Nogometni klub Sava Zagreb
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
17.10.2021. 15:30
0 : 2
Nogometni klub Kašina
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
23.10.2021. 15:30
2 : 2
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Ivanja Reka
23.10.2021. 15:30
0 : 0
Nogometni klub Prigorje Markuševec
Nogometni klub Sava Zagreb
23.10.2021. 15:30
2 : 0
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
Nogometni klub Nur
23.10.2021. 15:30
6 : 2
Nogometni klub Šparta Zagreb
Nogometni klub Kašina
24.10.2021. 14:30
1 : 5
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Sloga Zagreb
24.10.2021. 14:30
2 : 0
Nogometni klub Zelengaj 1948
Nogometni klub Concordia
24.10.2021. 14:30
0 : 1
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
30.10.2021. 14:30
-- : --
Nogometni klub Sloga Zagreb
Nogometni klub Šparta Zagreb
30.10.2021. 14:30
-- : --
Nogometni klub Kašina
Nogometni klub Zelengaj 1948
30.10.2021. 14:30
-- : --
Nogometni klub Nur
Nogometni klub Mladost - Buzin
31.10.2021. 10:00
-- : --
Nogometni klub Sava Zagreb
Nogometni klub Studentski grad
31.10.2021. 14:30
-- : --
Nogometni klub Ivanja Reka
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
31.10.2021. 14:30
-- : --
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
Nogometni klub Prigorje Markuševec
31.10.2021. 14:30
-- : --
Nogometni klub Concordia
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
06.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Sava Zagreb
06.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Šparta Zagreb
Nogometni klub Nur
06.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
Nogometni klub Devetka
07.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
Nogometni klub Sloga Zagreb
07.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Prigorje Markuševec
Nogometni klub Kašina
07.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Zelengaj 1948
Nogometni klub Concordia
07.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Studentski grad
Nogometni klub Prigorje Markuševec
13.11.2021. 14:00
5 : 1
Nogometni klub Nur
Nogometni klub Ivanja Reka
13.11.2021. 14:00
0 : 4
Nogometni klub Concordia
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
13.11.2021. 14:00
3 : 0
Nogometni klub Kašina
Nogometni klub Šparta Zagreb
13.11.2021. 14:00
1 : 1
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
Nogometni klub Zelengaj 1948
13.11.2021. 14:00
0 : 4
Nogometni klub Sava Zagreb
Nogometni klub Mladost - Buzin
14.11.2021. 10:00
2 : 0
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Studentski grad
14.11.2021. 14:00
1 : 0
Nogometni klub Sloga Zagreb
Nogometni klub Sava Zagreb
20.11.2021. 13:30
0 : 1
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
Nogometni klub Nur
20.11.2021. 13:30
4 : 4
Nogometni klub Studentski grad
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
20.11.2021. 13:30
2 : 1
Nogometni klub Zelengaj 1948
Nogometni klub Sloga Zagreb
21.11.2021. 13:30
2 : 0
Nogometni klub Ivanja Reka
Nogometni klub Kašina
21.11.2021. 13:30
2 : 1
Nogometni klub Prigorje Markuševec
Nogometni klub Devetka
21.11.2021. 13:30
6 : 1
Nogometni klub Šparta Zagreb
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
21.11.2021. 13:30
3 : 1
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Zelengaj 1948
27.11.2021. 13:30
2 : 2
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Ivanja Reka
27.11.2021. 13:30
1 : 5
Nogometni klub Nur
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
27.11.2021. 13:30
4 : 0
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
Nogometni klub Šparta Zagreb
27.11.2021. 13:30
1 : 1
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
Nogometni klub Prigorje Markuševec
27.11.2021. 14:00
5 : 3
Nogometni klub Sava Zagreb
Nogometni klub Studentski grad
28.11.2021. 13:30
2 : 1
Nogometni klub Kašina
Nogometni klub Concordia
28.11.2021. 13:30
3 : 2
Nogometni klub Sloga Zagreb
Nogometni klub Šparta Zagreb
05.03.2022. 15:30
1 : 2
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
05.03.2022. 15:30
0 : 0
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Prigorje Markuševec
05.03.2022. 15:30
2 : 0
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
Nogometni klub Ivanja Reka
05.03.2022. 15:30
1 : 5
Nogometni klub Kašina
Nogometni klub Zelengaj 1948
05.03.2022. 15:30
1 : 0
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
Nogometni klub Concordia
06.03.2022. 15:30
3 : 1
Nogometni klub Nur
Nogometni klub Studentski grad
06.03.2022. 15:30
1 : 1
Nogometni klub Sava Zagreb
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
12.03.2022. 15:30
4 : 1
Nogometni klub Studentski grad
Nogometni klub Sava Zagreb
12.03.2022. 15:30
5 : 0
Nogometni klub Ivanja Reka
Nogometni klub Nur
12.03.2022. 15:30
3 : 2
Nogometni klub Sloga Zagreb
Nogometni klub Mladost - Buzin
13.03.2022. 10:00
0 : 1
Nogometni klub Zelengaj 1948
Nogometni klub Devetka
13.03.2022. 15:30
3 : 0
Nogometni klub Prigorje Markuševec
Nogometni klub Kašina
13.03.2022. 15:30
0 : 3
Nogometni klub Concordia
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
13.03.2022. 15:30
1 : 1
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
Nogometni klub Zelengaj 1948
19.03.2022. 15:30
1 : 0
Nogometni klub Šparta Zagreb
Nogometni klub Ivanja Reka
19.03.2022. 15:30
0 : 1
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
19.03.2022. 15:30
4 : 2
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Prigorje Markuševec
19.03.2022. 15:30
3 : 0
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
Nogometni klub Studentski grad
20.03.2022. 15:30
0 : 2
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Sloga Zagreb
20.03.2022. 15:30
7 : 1
Nogometni klub Kašina
Nogometni klub Concordia
20.03.2022. 15:30
6 : 2
Nogometni klub Sava Zagreb
Nogometni klub Sava Zagreb
26.03.2022. 16:00
0 : 2
Nogometni klub Sloga Zagreb
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
26.03.2022. 16:00
2 : 1
Nogometni klub Concordia
Nogometni klub Šparta Zagreb
26.03.2022. 16:00
0 : 6
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
Nogometni klub Mladost - Buzin
27.03.2022. 10:00
1 : 1
Nogometni klub Prigorje Markuševec
Nogometni klub Kašina
27.03.2022. 16:00
2 : 3
Nogometni klub Nur
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
27.03.2022. 16:00
2 : 0
Nogometni klub Studentski grad
Nogometni klub Devetka
27.03.2022. 16:00
1 : 0
Nogometni klub Ivanja Reka
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
02.04.2022. 16:00
1 : 0
Nogometni klub Zelengaj 1948
Nogometni klub Ivanja Reka
02.04.2022. 16:00
0 : 1
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
Nogometni klub Nur
02.04.2022. 16:00
3 : 0
Nogometni klub Sava Zagreb
Nogometni klub Prigorje Markuševec
02.04.2022. 16:00
1 : 0
Nogometni klub Šparta Zagreb
Nogometni klub Concordia
03.04.2022. 16:00
0 : 3
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Studentski grad
03.04.2022. 16:00
1 : 1
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Sloga Zagreb
03.04.2022. 16:00
3 : 1
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
09.04.2022. 16:30
1 : 0
Nogometni klub Nur
Nogometni klub Šparta Zagreb
09.04.2022. 16:30
1 : 1
Nogometni klub Studentski grad
Nogometni klub Zelengaj 1948
09.04.2022. 16:30
1 : 2
Nogometni klub Prigorje Markuševec
Nogometni klub Sava Zagreb
09.04.2022. 16:30
0 : 0
Nogometni klub Kašina
Nogometni klub Mladost - Buzin
10.04.2022. 10:00
8 : 0
Nogometni klub Ivanja Reka
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
10.04.2022. 16:30
0 : 4
Nogometni klub Concordia
Nogometni klub Devetka
10.04.2022. 16:30
4 : 1
Nogometni klub Sloga Zagreb
Nogometni klub Prigorje Markuševec
16.04.2022. 16:30
1 : 2
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
Nogometni klub Sloga Zagreb
18.04.2022. 16:30
2 : 1
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
Nogometni klub Nur
18.04.2022. 16:30
0 : 3
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Concordia
18.04.2022. 16:30
2 : 1
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Ivanja Reka
18.04.2022. 16:30
1 : 4
Nogometni klub Šparta Zagreb
Nogometni klub Studentski grad
18.04.2022. 16:30
1 : 2
Nogometni klub Zelengaj 1948
Nogometni klub Kašina
18.04.2022. 16:30
1 : 0
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
23.04.2022. 17:00
4 : 0
Nogometni klub Sava Zagreb
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
23.04.2022. 17:00
4 : 1
Nogometni klub Studentski grad
Nogometni klub Šparta Zagreb
23.04.2022. 17:00
6 : 1
Nogometni klub Concordia
Nogometni klub Zelengaj 1948
23.04.2022. 17:00
3 : 0
Nogometni klub Ivanja Reka
Nogometni klub Mladost - Buzin
24.04.2022. 10:00
3 : 3
Nogometni klub Sloga Zagreb
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
24.04.2022. 17:00
1 : 2
Nogometni klub Nur
Nogometni klub Devetka
24.04.2022. 17:00
3 : 1
Nogometni klub Kašina
Nogometni klub Sava Zagreb
30.04.2022. 17:00
0 : 3
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Ivanja Reka
30.04.2022. 17:00
1 : 4
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
Nogometni klub Nur
30.04.2022. 17:00
3 : 0
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Concordia
30.04.2022. 17:00
4 : 2
Nogometni klub Zelengaj 1948
Nogometni klub Kašina
01.05.2022. 17:00
0 : 0
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
Nogometni klub Studentski grad
01.05.2022. 17:00
3 : 4
Nogometni klub Prigorje Markuševec
Nogometni klub Sloga Zagreb
01.05.2022. 17:00
0 : 1
Nogometni klub Šparta Zagreb
Nogometni klub Prigorje Markuševec
07.05.2022. 17:00
3 : 0
Nogometni klub Ivanja Reka
Nogometni klub Zelengaj 1948
07.05.2022. 17:00
4 : 1
Nogometni klub Sloga Zagreb
Nogometni klub Šparta Zagreb
07.05.2022. 17:00
0 : 2
Nogometni klub Nur
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
07.05.2022. 17:00
3 : 0
Nogometni klub Concordia
Nogometni klub Mladost - Buzin
08.05.2022. 10:00
-- : --
Nogometni klub Kašina
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
08.05.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Sava Zagreb
Nogometni klub Devetka
08.05.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
Nogometni klub Concordia
30.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Prigorje Markuševec
Nogometni klub Sava Zagreb
14.05.2022. 17:30
1 : 3
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
14.05.2022. 17:30
1 : 0
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
Nogometni klub Ivanja Reka
14.05.2022. 17:30
1 : 6
Nogometni klub Studentski grad
Nogometni klub Nur
14.05.2022. 17:30
2 : 3
Nogometni klub Zelengaj 1948
Nogometni klub Sloga Zagreb
15.05.2022. 17:30
0 : 3
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
Nogometni klub Kašina
15.05.2022. 17:30
2 : 5
Nogometni klub Šparta Zagreb
Nogometni klub Šparta Zagreb
21.05.2022. 17:30
2 : 1
Nogometni klub Sava Zagreb
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
21.05.2022. 17:30
3 : 0
Nogometni klub Nur
Nogometni klub Prigorje Markuševec
21.05.2022. 17:30
4 : 1
Nogometni klub Sloga Zagreb
Nogometni klub Zelengaj 1948
21.05.2022. 17:30
5 : 0
Nogometni klub Kašina
Nogometni klub Mladost - Buzin
22.05.2022. 10:00
0 : 1
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
22.05.2022. 17:30
0 : 3
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Studentski grad
22.05.2022. 17:30
5 : 0
Nogometni klub Concordia
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
28.05.2022. 17:30
1 : 4
Nogometni klub Šparta Zagreb
Nogometni klub Sava Zagreb
28.05.2022. 17:30
0 : 8
Nogometni klub Zelengaj 1948
Nogometni klub Nur
28.05.2022. 17:30
4 : 0
Nogometni klub Prigorje Markuševec
Nogometni klub Kašina
29.05.2022. 17:30
-- : --
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
Nogometni klub Concordia
29.05.2022. 17:30
-- : --
Nogometni klub Ivanja Reka
Nogometni klub Devetka
29.05.2022. 17:30
-- : --
Nogometni klub Mladost - Buzin
Nogometni klub Sloga Zagreb
29.05.2022. 17:30
-- : --
Nogometni klub Studentski grad
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
04.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Sava Zagreb
Nogometni klub Zelengaj 1948
04.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
Nogometni klub Šparta Zagreb
04.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Devetka
Nogometni klub Studentski grad
04.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Nur
Nogometni klub Mladost - Buzin
04.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
Nogometni klub Prigorje Markuševec
04.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Kašina
Nogometni klub Ivanja Reka
04.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Sloga Zagreb
Nogometni klub Sava Zagreb
11.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Prigorje Markuševec
Nogometni klub Kašina
11.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Studentski grad
Nogometni klub Sloga Zagreb
11.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Concordia
Nogometni klub Prigorje Žerjavinec
11.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Šparta Zagreb
Nogometni klub Nur
11.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Ivanja Reka
Nogometni klub Devetka
11.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Zelengaj 1948
Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj
11.06.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Sesvetski Kraljevec
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Sesvetski Kraljevec 25 49 61
2. Nogometni klub Devetka 25 46 59
3. Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj 26 20 51
4. Nogometni klub Zelengaj 1948 26 19 48
5. Nogometni klub Nur 26 17 46
6. Nogometni klub Prigorje Markuševec 26 12 44
7. Nogometni klub Concordia 26 2 37
8. Nogometni klub Mladost - Buzin 26 10 36
9. Nogometni klub Sloga Zagreb 25 -18 32
10. Nogometni klub Studentski grad 25 1 28
11. Nogometni klub Šparta Zagreb 26 -15 28
12. Nogometni klub Kašina 25 -26 27
13. Nogometni klub Sava Zagreb 26 -25 23
14. Nogometni klub Prigorje Žerjavinec 26 -33 21
15. Nogometni klub Ivanja Reka 25 -59 6
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Špansko 21 89 53
2. Nogometni klub Sesvetski Kraljevec 22 80 49
3. Nogometni klub Prigorje Markuševec 22 35 49
4. Nogometni klub Jarun 22 60 41
5. Nogometni klub Prigorje Žerjavinec 23 19 41
6. Nogometni klub Bubamara 23 56 40
7. Nogometni klub Studentski grad 21 37 40
9. Nogometni klub ŠN Maksimir 24 -5 29
8. Nogometni klub Sloga Zagreb 22 -5 29
10. Nogometni klub Coerver® Hrvatska 23 -11 28
11. Nogometni klub Brezovica 21 -103 11
12. Nogometni klub Prečko 23 -78 6
13. Nogometni klub Zelengaj 1948 23 -174 1
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Špansko 22 82 56
2. Nogometni klub Bubamara 23 83 52
3. Nogometni klub ŠN Maksimir 24 72 49
4. Nogometni klub Prigorje Markuševec 23 50 42
5. Nogometni klub Studentski grad 21 52 39
6. Nogometni klub Jarun 21 39 37
7. Nogometni klub Coerver® Hrvatska 23 27 36
8. Nogometni klub Sesvetski Kraljevec 22 32 34
9. Nogometni klub Brezovica 22 18 32
10. Nogometni klub Sloga Zagreb 22 -4 21
11. Nogometni klub Prigorje Žerjavinec 23 -104 12
12. Nogometni klub Prečko 23 -162 6
13. Nogometni klub Zelengaj 1948 23 -185 4
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Sesvetski Kraljevec 25 96 65
2. Nogometni klub Prigorje Markuševec 25 80 65
3. Nogometni klub ŠN Maksimir 24 43 47
4. Nogometni klub Maksimir 24 35 46
5. Nogometni klub Jarun 24 43 43
6. Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj 25 20 42
7. Nogometni klub Studentski grad 23 16 33
8. Nogometni klub Ravnice 25 4 33
9. Nogometni klub Devetka 24 0 31
10. Nogometni klub Brezovica 24 -8 25
11. Nogometni klub Mladost - Buzin 24 -21 22
12. Nogometni klub Most 24 -115 19
13. Nogometni klub Utrina 23 -83 9
14. Nogometni klub Polet Sveta Klara 24 -110 3
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Prigorje Markuševec 25 117 66
2. Nogometni klub Devetka 24 69 61
3. Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj 25 77 56
4. Nogometni klub ŠN Maksimir 24 91 53
5. Nogometni klub Jarun 24 49 50
6. Nogometni klub Mladost - Buzin 24 53 43
7. Nogometni klub Ravnice 25 16 37
8. Nogometni klub Utrina 24 -20 29
9. Nogometni klub Sesvetski Kraljevec 25 -6 25
10. Nogometni klub Studentski grad 25 -49 23
11. Nogometni klub Brezovica 24 -21 21
12. Nogometni klub Maksimir 24 -88 20
13. Nogometni klub Polet Sveta Klara 24 -40 16
14. Nogometni klub Most 25 -248 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub ŠN Maksimir 24 164 72
2. Nogometni klub Devetka 24 58 55
3. Nogometni klub Jarun 24 52 53
4. Nogometni klub Sesvetski Kraljevec 25 56 52
5. Nogometni klub Utrina 23 40 44
6. Nogometni klub Studentski grad 23 29 41
7. Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj 25 -11 36
8. Nogometni klub Maksimir 25 -23 30
9. Nogometni klub Brezovica 24 -30 27
10. Nogometni klub Polet Sveta Klara 25 -80 22
11. Nogometni klub Mladost - Buzin 24 -45 20
12. Nogometni klub Most 24 -44 18
13. Nogometni klub Ravnice 25 -98 16
14. Nogometni klub Prigorje Markuševec 25 -68 8
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Jarun 24 126 66
2. Nogometni klub Sesvetski Kraljevec 25 69 63
3. Nogometni klub ŠN Maksimir 24 72 56
4. Nogometni klub Mladost - Buzin 24 43 54
5. Nogometni klub Devetka 24 42 39
6. Nogometni klub Maksimir 25 18 35
7. Nogometni klub Studentski grad 23 8 33
8. Nogometni klub Utrina 23 -60 32
9. Nogometni klub Polet Sveta Klara 25 -28 27
10. Nogometni klub Prigorje Markuševec 25 -63 23
11. Nogometni klub Zagrebački električni tramvaj 24 -44 20
12. Nogometni klub Brezovica 24 -43 17
13. Nogometni klub Ravnice 25 -59 17
14. Nogometni klub Most 23 -81 10
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Studentski grad 20 85 58
2. Nogometni klub Prigorje Markuševec 20 40 42
3. Nogometni klub Nur 20 20 38
4. Nogometni klub Šparta Zagreb 19 4 30
5. Nogometni klub Kašina 20 5 29
6. Nogometni klub Coerver® Hrvatska 19 -29 20
7. Nogometni klub Concordia 19 -22 17
8. Nogometni klub Dinamo Odranski Obrež 19 -46 11
9. Nogometni klub Sloga Zagreb 20 -57 11
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub HAŠK 1903 21 68 52
2. Nogometni klub Prigorje Markuševec 22 36 49
3. Nogometni klub Devetka 22 -1 37
4. Nogometni klub Šparta Zagreb 21 42 36
5. Nogometni klub Jarun 21 32 35
6. Nogometni klub Studentski grad 21 12 30
7. Nogometni klub Brezovica 21 0 30
8. Nogometni klub Sesvetski Kraljevec 22 -13 29
9. Nogometni klub Bubamara 22 -54 26
10. Nogometni klub Kustošija 21 -22 21
11. Nogometni klub Sava Zagreb 22 -40 19
12. Nogometni klub Ivanja Reka 22 -60 12

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA