KATEGORIJA |
Ponedjeljak
15.04. |
Utorak
16.04. |
Srijeda
17.04. |
Četvrtak
18.04. |
Petak
19.04. |
Subota
20.04. |
Nedjelja
21.04. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Seniori | 18:00 | 11:00 | 17:00 | UTAKMICA 17:00 Markuševec | |||
Juniori (2004./2005./2006.) | 21:00 | UTAKMICA 18:00 Markuševec | 21:00 | UTAKMICA 16:00 Gredice | |||
Kadeti (2007./2008.) | 21:00 | 21:00 | |||||
Pioniri (2009./2010.) | 19:00 | UTAKMICA 14:30 Markuševec | 19:00 | UTAKMICA 13:00 Savica | |||
Mlađi pioniri 1 (2011./2012.) | 19:30 | UTAKMICA 16:00 Markuševec | 19:30 | UTAKMICA 11:45 Savica | |||
Mlađi pioniri 2 (2011./2012.) | 19:30 | 10:00 | 19:30 | UTAKMICA 13:00 Trnje | |||
Limači A1 (2013.) | 19:00 | 19:00 | 19:00 | UTAKMICA 10:00 Markuševec | |||
Limači A2 (2014.) | 17:00 | UTAKMICA 10:00 Markuševec | |||||
Zagići A1 (2015.) | 17:00 | 17:00 | 18:00 | UTAKMICA 10:00 Markuševec | |||
Zagići A2 (2016.) | 17:00 | 17:00 | 17:00 | UTAKMICA 11:00 Markuševec | |||
Vrtićki uzrast (2017./2018./2019.) | 18:00 | 18:00 | |||||
Golmanski trening | 18:30 | 18:00 | |||||
Veterani | UTAKMICA 17:45 Markuševec |
KATEGORIJA | IGRALIŠTE | DOMAĆIN | GOST | DATUM | VRIJEME |
---|---|---|---|---|---|
PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 23/24 | Markuševec | NK Prigorje (M) | NK Podsused | 20.04.2024. | 17:00 |
1. ZNL - JUNIORI 23/24 | Gredice | NK Sava (Z) | NK Prigorje (M) | 21.04.2024. | 16:00 |
1. ZNL - PIONIRI 23/24 | Savica | NK Savica CC | NK Prigorje (M) | 20.04.2024. | 13:00 |
1. ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24 | Savica | NK Savica CC | NK Prigorje (M) | 20.04.2024. | 11:45 |
3. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24 | Trnje | NK Trnje (Z) | NK Prigorje (M) | 21.04.2024. | 13:00 |
1. "A1" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OUT 23/24 | Markuševec | NK Prigorje (M) | NK Hrvatski dragovoljac (Z) | 21.04.2024. | 10:00 |
1. "A1" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OUT 23/24 | Markuševec | NK Prigorje (M) | NK Hrvatski dragovoljac (Z) | 21.04.2024. | 10:00 |
1. "A2" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OUT 23/24 | Markuševec | NK Prigorje (M) | NK Hrvatski dragovoljac (Z) | 21.04.2024. | 11:00 |